Zasuwa do zboża ZR i ZE urządzenie do blokawania strugi ziarna


Zasuwy do przenośników zgrzebłowych

Produkujemy zasuwy ręczne i elektryczne do blokowania strugi materiałów sypkich.

W ofercie znajdują się zasuwy ręczne oraz elektryczne:
zasuwa Ø 160 ręczna
zasuwa Ø 200 ręczna
zasuwa 270x270 ręczna
zasuwa 270x270 elektryczna
zasuwa 310x560 ręczna
zasuwa 310x560 elektryczna

Zasuwy do przenośników zgrzebłowych służą do zamykania i otwierania strugi dla materiałów sypkich opadających grawitacyjnie takich jak np. ziarna zbóż.

Zasuwy w standartowym wykonaniu przystosowane są swoimi wymiarami do montażu w przenośnikach zgrzebłowych firmy AG-PROJEKT. Zasuwy można podłaczyć do innych urządzeń stosując odpowiednie łączniki, połączenia. Większość elementów jest przystosowana do montażu na połączenia śrubowe.


Jeżeli zachodzi potrzeba zastosowania zasuwy o innych wymiarach prosimy o kontakt.

Zasuwa do zboża - budowa

Jednostką napędową urządzenia w zależności od modelu może być siłownik elektryczny lub motoreduktor, który podczas pracy zmienia położenie płyty zamykającej. Płyta może być zamknięta lub otwarta. W modelach z motoreduktorem są wykorzystywane dodatkowo do pracy płyty zamykającej dwa wyłączniki krańcowe (krańcówki), które regulują pracą motoreduktora natomiast siłownik elektryczny posiada wbudowane w swoim mechaniźmie krańcówki.

Zasuwy z motoreduktorem dobrze sprawują się przy wiekszych powierzcniach płyty zamykajacej gdzie jest wymagana duża siła pracy.

W ofercie są też dostępne zasuwy ręczne pozbawione elementów elektrycznych.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego w sprawie zasuw ZR/ZE. Służymy doradztwem w wyborze i konfiguracji asortymentu. Nasi eksperci wytłumaczą wszelkie sprawy techniczne związane z produktami firmy AG-PROJEKT.

KARTA PRODUKTU W PDF.

POBIERZ:

Zasuwa
Zasuwa / wer. z motoreduktorem
zasuwa do zboża agprojekt