Silosy do kukurydzy - PRADO SILOS

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości silosy do kukurydzy i innych materiałów sypkich. Konstrukcje i pokrycia dachów naszych silosów są wykonane ze stali S350GD+ZM310 (magnelis 310 g/m²), natomiast wzmocnienia i pokrycia ścian z blachy falistej - S450GD+Z600 (ocynk 600 g/m2). Silosy zostały zaprojektowane zgodnie ze standardem obliczeniowym EUROCODE (EU1). Obciążenie śniegiem do 200 kg/m², wiatrem - do 151 km/h. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości, możesz mieć pewność, że twój obiekt będzie trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Rozwiązania AG-Projekt idealnie sprawdzą się w gospodarstwach rolnych, bazach magazynowych, przedsiębiorstwach spożywczych. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa oraz potrzeb, możemy dobrać odpowiednie silosy do kukurydzy i innych materiałów sypkich.

Zalety stosowania silosów do kukurydzy

Do najważniejszych zalet silosów możemy zaliczyć przede wszystkim bezpieczne przechowywanie kukurydzy czy innych typów zbóż przez wiele miesięcy. Możliwość w szybki i bezobsługowy sposób rotacji ziarna w całym zakresie baterii magazynowych. Zastosowanie sond temperaturowych w połączeniu z systemem przewietrzania silosu pozwalają na ciągły monitoring magazynowego ziarna oraz szybka reakcję w dostosowaniu warunków przechowywanego ziarna. Silosy do kukurydzy w AG-Projekt wykonane są z wysokiej jakości blachy falistej, dodatkowe wzmocnienia pionowe gwarantują wytrzymałość oraz sztywność konstrukcji, te cechy powodują bezproblemową kilkudziesięcioletnią eksploatację. Szeroki wybór dostępnych średnic silosów umożliwia dobranie odpowiedniego produktu dla każdego klienta.

Gwarancja trwałości zbóż i kukurydzy

Zastosowane wewnątrz zbiorników technologie gwarantują utrzymanie odpowiedniej higieny. Każde połączenie śrubowe oraz każde łączenie blach w silosie jest dodatkowo uszczelnione. Silosy do kukurydzy dostępne w AG-Projekt to jakość przechowywanych zbóż. Dzięki wykorzystaniu sond pomiaru temperatury w połączeniu z systemem przewietrzania, możliwe jest utrzymanie stabilnej temperatury wewnątrz silosów. Taki zabieg pozwala na ograniczenie psucia się przechowanego ziarna co zapobiega stratom przedsiębiorcy.

Postaw na rozwiązania AG-Projekt: