Fundusze Europejskie

SILOSY CORDOBA

Silosy Cordoba Silosy Cordoba

Silosy Cordoba

Silos Cordoba

Obiekt suszarniany

karta produktu w pdf.

POBIERZ:

SILOSY PŁASKODENNE SILOSY LEJOWE

Posiadamy

- w naszej ofercie silosy zbożowe na ziarno hiszpańskiej firmy Cordoba, produkującej urządzenia najwyższej jakości zgodnie z normą DIN 1055 05/87. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii silosy na materiały sypkie wykonane są z blachy falistej, ocynkowanej Z600g/m2. Wykorzystanie blach falistych wraz ze wzmocnieniami pionowymi zapewnia wysoką wytrzymałość i sztywność konstrukcji silosu. Do połączeń elementów silosu stosujemy śruby klasy 8.8. Silosy na paszę produkowane są jako płaskodenne, lejowe z lejami 45° oraz 60°. Bezpieczną i swobodną obsługę gwarantują drabiny i pomosty obsługowe.

Silosy płaskodenne:

średnica od 4,5 do 32 m, ładowność od 70 do 15000 ton.

Silosy lejowe:

średnica od 2,5 do 10,7 m, ładowność od 30 do 1200 ton, kąt pochylenia leja 45° i 60°.

Wszystkie typy silosów zbożowych mogą być wyposażone w podesty obsługowe zamocowane ponad dachem, czujniki temperatury i poziomu, wentylatory przewietrzające oraz w krążące przenośniki (ślimaki) wysypowe.

Silosy Cordoba płaskodenne produkowane są z ocynkowanej blachy S350GD wysokiej tolerancji elastyczny i z powłoką minimum Z600 równoważne do 600 g/m2 cynku. Jagdtiger 8,8 jakości Dwuchromian wysokiej wytrzymałości na rozciąganie śruby w całej firmy. Podkładki z neoprenu zapewniające wodoodporną warstwą. Ocynkowanej zewnątrz wzmocnioną, niezależnie od grubości, które zapewniają doskonałe właściwości antykorozyjne. Ocynkowana konstrukcja dachu przekroju w modelach z najwyższej do 12,22 m średnicy. Nasza metoda obliczania grubości jest bardziej wymagający niż ustalona przez standardowe EUROCODIGO 1. Schodów i platformy są zgodne z rozporządzeniem UNE-EN ISO 14122.