Rozdzielacze RO - urządzenie do rozdzielania strugi ziarna.

Produkujemy rozdzielacze symetryczne, niesymetryczne, ręcznego i automatycznego rozdzielania strugi.

Rozdzielacze

- urządzenia stosowane do zmiany kierunku drogi transportowanego materiału. Rozróżniamy rozdzielacze symetryczne i niesymetryczne o pracy ręcznej i automatycznej.

Rozdzielacze pełnią funkcje zmiany kierunku strugi opadającego pod wpływem grawitacji sypkiego materiału w ciągach technologicznych. Zastosowanie mają np. w zmianie kierunku zasypu np. na silosy lub na suszarnie SD z przenośnika kubełkowego . Istnieje wiele zastosowań rozdzielaczy w przemyśle rolniczym. Urządzenia te są ważne w ciągach technologicznych.

Jednostką napędową urządzenia jest motoreduktor, który podczas pracy zmienia położenie blachy kierującej strugę ziarna w zależności od potrzeby na lewą lub prawą stronę. W rozdzielaczu są osadzone dwa czujniki indukcyjne. Czujniki sterują pracą motoreduktora, W odpowiednim momencie przerywają pracę motoreduktora zamykając lub otwierając jedną z dróg dla strugi materiału.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego w sprawie rozdzielaczy RO. Służymy doradztwem w wyborze i konfiguracji asortymentu. Nasi eksperci wytłumaczą wszelkie sprawy techniczne związane z produktami firmy AG-PROJEKT.

W ofercie znajdują się rozdzielacze ręczne oraz elektryczne:

- symetryczne: Ø 160, Ø 200, Ø 273, Ø 300
- niesymetryczne: Ø 160, Ø 200, Ø 273, Ø 300

Rozdzielacz - budowa
Rozdzielacz - wybrane elementy
Rozdzielacz AG-PROJEKT