Piece nadmuchowe


Piec nadmuchowy do suszarni - Nadmuchowe piece grzewcze

Piec nadmuchowy typu AG to najbardziej ekonomiczny i najprostszy sposób na ogrzanie pomieszczeń takich jak: - hale produkcyjne i montażowe, - malarnie i lakiernie, - obiekty handlowe i sportowo-rekreacyjne, - świątynie i obiekty użyteczności publicznej, - budynki inwentarskie - szyby górnicze. Produkowane przez nas piece nadmuchowe sprawdzają się doskonale jako elementy składowe wszelkiego rodzaju suszarń do zbóż, owoców itp.. Mogą być instalowane w stołach suszarniczych, a także w wielu innych podobnych urządzeniach. Piece typu AG doskonale sprawdzają się również jako wysoko sprawne urządzenia wentylacyjne. Nowoczesne konstrukcje pieców typu AG są wyposażone w wymienniki ciepła, pozwalające na ogrzewanie czystym powietrzem bez spalin.

Budowa pieców nadmuchowych

Niezależnie od tego rozwiązania dla powiększenia efektu oczyszczenia powietrza można dodatkowo zainstalować specjalny system filtracyjny. Całość sterowana jest przy pomocy nowoczesnej automatyki, dzięki temu obsługa urządzeń jest prosta. Piece nadmuchowe do suszarni dają tyle ciepła, aby utrzymać wymaganą dla danego pomieszczenia temperaturę. Nasze piece wyposażone są w najnowocześniejsze palniki olejowe lub gazowe, dzięki temu mają bardzo niską emisję zanieczyszczeń, tym samym zaś spełniają surowe europejskie normy ochrony środowiska. Firma AG Projekt to poważny i solidny partner. Gwarantujemy Państwu: fachową pomoc w wyborze modelu pieca, instalację i rozruch, praktyczne porady w zakresie bezpiecznego i ekonomicznego użytkowania zakupionego urządzenia. Jesteśmy elastyczni - dostosujemy istniejące, standardowe rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszego klienta.

Grzewcze piece nadmuchowe do suszarni w AG-Projekt

  • nowoczesna konstrukcja
  • wysokiej jakości materiały
  • niskie koszty eksploatacji
  • niezawodność działania
  • wymienniki ciepła ze stali kwasoodpornej
  • wydajne wentylatory
  • bezpieczeństwo
  • niska emisja spalin

Nasze urządzenia są wykonane z godnie z obowiązującymi normami i posiadają wszelkie niezbędne świadectwa dopuszczające produkt do pracy.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego w sprawie czyszczalni PAT. Służymy doradztwem w wyborze i konfiguracji asortymentu. Nasi eksperci wytłumaczą wszelkie sprawy techniczne związane z produktami.

Piec nadmuchowy AG
PIEC AG-PROJEKT
KARTA PRODUKTU W PDF.

POBIERZ: